Банкетний зал

«Liberty of the Seas» – це просторий банкетний зал, чудовий інтер’єр, розкішний антураж, спеціальне святкове меню і індивідуальний підхід до організації будь-якого свята!


У нас Ви можете відсвяткувати всі значущі події у Вашому житті: весілля з виїзною церемонією, день народження, ювілей, корпоратив, дитячі свята та новорічні вечірки, а також організувати ділову презентацію, конференцію або творчу виставку. Ми візьмемо на себе всі Ваші турботи по розміщенню заходи, наш банкетний зал готовий вмістити до 100 гостей, при цьому у Вас буде достатньо місця для танців і проведення різної конкурсної програми. Дозвольте професіоналам «Liberty of the Seas» піднести Вашому святу вишукану індивідуальність, а особисто Вам – незабутні враження про проведений святі!

Ми впевнені, що ресторанний комплекс «Liberty of the Seas» здивує Вас вишуканою атмосферою, смачною кухнею і прекрасним сервісом. Просторий зал і панорамні вікна з видом на море, широкий вибір страв європейської та середземноморської кухні, увага до кожного клієнта, від відпочинку в «Liberty of the Seas» у Вас залишаться тільки самі позитивні враження. Ми дозволимо втілити в реальність будь-яку Вашу задумку і подарувати всім гостям чудовий настрій з першої хвилини торжества і до самого його завершення.


  • Індивідуальне складання банкетного меню на будь-який бюджет.
  • Просторий зал, що вміщає до 100 гостей.
  • Помощь в организации торжества и декоре зала.
  • Допомога в організації торжества і декорі залу.
  • Музичний супровід, світломузика на Ваш смак.
  • Уважне ставлення, виконання будь-якого Вашого капризу!