Пляж і літній майданчик

Ресторанний комплекс «Liberty of the Seas» включає в себе ряд літніх майданчиків з захоплюючим видом на море. Ми допоможемо Вам організувати банкет на відкритій терасі, а також влаштувати романтичну вечерю.


Пляж Дельфін – один з найпопулярніших пляжів Одеси. Дельфін має досить велику протяжність пляжу. Вечорами з нашого ресторану звучить жива музика. Вхід вільний, на пляжі надаються також платні послуги. Ми подбали про те, щоб на нашій пляжній зоні було все необхідне для повноцінного відпочинку: чистий пісок, зручні доріжки, м’які шезлонги і парасольки. А головне – це довгоочікуване море, яке дозволить скуштувати всі радощі відпочинку в Одесі.

Наш південне місто славиться гарним кліматом і палким сонцем. «Liberty of the Seas» приготував для Вас охолоджуючі напої і коктейлі, які зроблять Ваш відпочинок на пляжі ще приємніше і комфортніше. Ми подбаємо про те, щоб Ви отримали Ваші напої, не встаючи з шезлонга. Також на території пляжної зони діє спеціальна пляжне меню, що включає сендвічі, бургери і інші закуски.